© 2024 Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Eğitim-Gelişim Programları

Tat Gıda bünyesinde, gelişim yönetimi odağında bireysel, fonksiyonel ve şirket bütününe yönelik eğitim ve gelişim programları yürütülür. İlgili programlar ile şirket vizyonuna katkı sağlamak amacıyla çalışanların yetkinliklerini geliştirmeyi ve teknik bilgi seviyelerini sürekli yükseltmeyi amaçlar. Tat Gıda, gelişim için sadece eğitim programlarını değil iş başında öğrenme faaliyetlerini, proje çalışmalarını ve rotasyonları gelişim yönetiminin bir parçası olarak değerlendirmektedir.

Tat Liderlik Akademisi; şirketimizin kültürel dönüşüm yolculuğunu ve globalleşme stratejisini desteklemek amacıyla ortaya çıkmış ve stratejilerimizi destekleyici liderlik yetkinliklerini geliştirmesi amaçlanmıştır. Şirketimize özel içerikte modüller, 360 derece değerlendirme envanterleri, bireysel gelişim planları, birebir koçluk görüşmeleri, ALT(Aksiyonel Öğrenme Eğitimi) proje çalışmaları ve ALT proje koçlukları gibi öğrenme araçları içeren Tat Liderlik Akademisi’ne tüm Orta ve Üst Düzey Yöneticilerimiz katılmıştır.

Lead Eğitimleri

Yaşam boyu gelişim anlayışıyla ele aldığımız Lead eğitimlerinde Harvard Business School, McKinsey, Udacity, Koç Üniversitesi, Columbia Business School, MIT, Oxford gibi dünyanın en iyi eğitim kurumlarıyla iş birlikleri yapıyoruz. Lead ile eğitimde sınır yok, kendini sürekli geliştirerek geleceğe hazırlanmanı destekliyoruz var.

Tatlı Farkındalık Seminerleri

Sürekli gelişim değerini organizasyon içinde güçlendirmek ve saha çalışanlarımızın farkındalıklarını desteklemek amacıyla devreye alınan “Tat’lı Farkındalıklar” seminerleri; “Ben Olmak” , “Biz Olmak”, “Takım Olmak” ve “Stresi Yönetmek” isimli 4 modülden oluşmaktadır. 

Yabancı Dil Desteği

“Şirketimizin global olma hedefi doğrultusunda, çalışma arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerini destekelemk amacıyla İngilizce Eğitim Programı devreye alınmıştır. Çalışma arkadaşlarımız online bir İngilizce Eğitim platformu üzerinden canlı derslere katılıp alıştırma yapabilmektedir.”